Menu

Connect with us

pfc - seda lülitit ASP-150-24150W24V6.3A alasti.

meil on kõik - kõik tooted, 3 - 5 aastat, seda, et garantii, et me järgime seda tõsiselt ja vastastikku kasulik koostöö.ja meie koostöö, olen kindel, et sa ei muretse, et saada kasu, kvaliteet, tõhusus, võit, et anda meile võimalus on, et sul on üks võimalus.head koostööd.

Pay with PayPal, PayPal Credit or any major credit card

edendamine"aeg: 23. oktoober 2017. aastal 2017. aasta 22. novembril.
iga kord üle 500 dollarit, et pakk on vähendatud 10 dollarit, et post;e - post: kott, anhui, peking - guizhou, fujian; guangdong, guangxi, jiangsu jiangxi;;;;; zhejiang, shanghai;

■ toote kirjeldus

pcb - sisseehitatud toiteallikas.kulutõhususe kõrge usaldusväärsuse, mille võimsustegur, parandus.koormamata <1W (240vac) vastab energy stari nõuetele

märkus: käesolev standard väljundpinge toiteallika pinge tehase väärtus standard, mis ei ole ise.palun eelnevalt, et on vaja muuta vastavalt oma vajadustele, mis on eelnevalt kindlaks määratud tehase esimene käik, ja hindade arvutamiseks on vaja edendada ja nendega seotud isikute, eelkõige seoses, palun.

■ peamised tunnused
vahelduvvoolu pinge üldise täies ulatuses,
lühisekaitse / ülepinge kaitse / ülepinge kaitse ja / võiülekuumenemise kaitset.
100% täiskoormuse põletada
kui kasutatakse pliivaba protsessi, mis on kooskõlas ohtlike ainete kasutamise piiramise nõuetele.
impordi kasvu praegusekülm hakkab 80A/230V
pinge reguleeritakse vahemikku22~27Von vaja kehtestada tehas on sätestatud, et kasutaja ei saa).
ülekoormus105% kuni 60% praeguse, kui punkti automaatse kontrollimise ja taastamine
ülepinge kaitse110% kuni 60% väljundpinge on välja lülitatud, alustada uuesti
ülekuumenemise kaitset.90 oc ± 15 oc (fin RTH2 avastamise transistor on välja lülitatud, temperatuur), jahutatakse paraneb.
leke.vähem kui 2ma 240vac
aeg alustada, tõusebteise 230VAC 80ms, täielikult kehtetuks,
isolatsioonmuu: sisend ja väljund: 3KVAC 1.5KVAC sisend - ja maa, maa, 0.5KVAC toodangu ja:
töötemperatuur- 20 - + 60 oc (vt ka toodangu koormuse vähendamise kõver)
dünaamilise maavärin.2G10 minutit 10 kuni 500 hz, iga telje / tsükli iga 60 minutit, xyz
nõuetele vastavuse tunnistussee UL60950-1, cb, (IEC60950-1) sertifitseerimine
elektromagnetilise ühilduvuse nõuetele.start: (CISPR22) en55022 EN61000-3-2,3 classB, harmooniline:
elektromagnetilise ühilduvuse nõuetele.EN61000-4-2,3,4,5,6,8,11 sekkumine: light industry standard, ENV50204, - aste
keskmine aeg ilma süü.≥ 14.93 000 tundi, MIL-HDBK-217F (25 oc juures)